Все новости

Таємниця сплячої Красуні

Таємниця сплячої Красуні
Через 3800 років в Китаї, в пустелі Такла-Макан випадково виявили відмінно збереглася мумію дівчата, яку прозвали сплячою красунею Лула. Місце знахідки вважається місцем огорнутим таємницею і загадками. Стародавні люди вірили, що як тільки входиш в це місце, то виходу не знайдеш.
Колись давно на цьому місці стояли будинки і храми. А сьогодні тут все засипано піском. Дорогоцінні стародавні реліквії приховані від людських очей глибоко під «морем смерті», або пустелею Такла-Макан . Археологи потроху починають відкривати деякі з секретів, прихованих в цьому таємничому регіоні. Однак, здається, що дослідники тільки дряпають поверхню і тільки час може дати підказки для розгадки нових таємниць цього місця.
Реконструкція вигляду Лоуланьской красуні У 1980 році, під час зйомок фільму про Шовковому шляху була виявлена ​​наша з пящая красуня Лула . Що підштовхнуло археологів на більш ретельне вивчення даної місцевості. В результаті чого, було виявлено 200 мумій , Похованих у відносно неглибоких могилах.
Дослідження показало, що поховання проводилися без складних ритуалів бальзамування, але, що дивно, так це те, що мумії збереглися в більш кращому стані, ніж єгипетські мумії в долині Царів. Далі, аналіз показав, що Мумія Лула кавказького походження : У неї високі вилиці, високий бруківці ніс і світле волосся.
На момент смерті їй було всього років 40 , І на ній збереглися її червоні одягу, в волосся було вплетено щось яскраве. Імовірно причиною смерті стало важке життя: подорожуючи по Шовковому шляху в невідомому напрямку, вдихаючи токсичну суміш пилу, піску і диму від відкритих пожеж, які в кінцевому підсумку і зруйнували її легені. Поруч з нею було поховання іншої мумії, відомої як людина Черчен , Висотою 184 см, рудий, його ДНК показала, що він був кельтом.
Мумія по імені Черчен Те, як ці двоє були поховані на Шовковому шляху, разом з двома іншими жінками і дитиною, і оточені сотнями інших мумій європейського походження, знайдених в тій же області, є болісним таємницею для вчених до цих пір. Ця дивна знахідка створила більше питань, ніж відповідей: хто вона, і чому вона померла так далеко від своєї Батьківщини? Чому поховані поруч з нею люди були дуже змішаними. Серед знайдених були воїни, королі, фермери і ремісники, всі вони перебували вже в цьому місці, по крайней мере, за 1000 років до того, як кавказці, як вважали, проходили так далеко в Азію. Уйгурци, які виглядають більш європейськими, ніж азіати, відразу ж заявили про Луланской красуні як про своє предка і наполягають на тому, що це доказ того, що вони населяли цей регіон до китайців. Цей аргумент викликав відмова від глибокого вивчення цих мумій, так як китайці відрадили іноземних вчених від дослідження останків.
Спляча красуня Лула Однак в 1993 році професор з Університету Пенсільванії і італійський генетик отримали доступ і змогли вивчити зразки останків. З цих зразків вони змогли підтвердити , Що мумії були європейськими за походженням і не були пов'язані з уйгурским. Китайці глибоко зітхнули. Можливо, ці люди перейшли в Китай з Сибіру, ​​в область, яка колись була зеленою і гостинною, де люди з багатьох культур зібралися разом, від ханьских китайців до північних кельтів. Найстаріший труп-це старий, який помер 1500 років тому, наймолодший малесенький дитина з блакитними камінням, які закривають очі. Через їх європейського походження, було дуже ймовірно багато блакитнооких людей серед мандрівників. Наслідки цього відкриття далекосяжні. Очевидно, що стародавній світ 3000-4000 років назад був більше мобільним, ніж вважалося раніше, і культури з Північної Європи і Азії були добре відомі один одному. Він малює картину більш космополітичного стародавнього світу і полегшує розуміння того, чому деякі міфи, історії і мистецтва є загальними для багатьох культур. Наприклад, «нескінченний вузол» кельтів-знайомий мотив і в китайському мистецтві.
Нескінченний вузол Можливо, рудоволосий воїн і Спляча красуня Лула принесли їх в Азію - або, можливо, інші представники їхньої культури взяли їх назад. Це знає тільки сама Лула, і цей секрет вона взяла з собою в могилу. Сьогодні красуня Лула лежить в скляному боксі в музеї Синьцзян-Уйгурського автономного району, спеціально призначеному для збереження мумії. Незважаючи на те, що їй вже більше 3800 років, Мумія Лула досі дивно збереглася і залишається красунею після смерті.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Моделі, схожі один на одного, як сестри
Цей «гумовий тюльпан» здатний дбайливо піднімати важкі предмети
Сімейна пара свідомо веде спосіб життя людей XIX століття
Моделі, схожі один на одного, як сестри
Сімейна пара свідомо веде спосіб життя людей XIX століття
Лучшее за неделю
Фото факты
18-летний россиянин завел блог, в котором рассказывает, как правильно бомжевать
Как наши бабки справлялись без мультиварок и роботов-пылесосов
Без страха и рассудка: парень фотографируется на высоте 230 метров без страховки
История о том, как девочка Тася в Кремль писала
«Вечное трудоустройство»: в Швеции появилась вакансия для патологических бездельников