Все новости

Перші чоловіки російських зірок

Перші чоловіки російських зірок
Перший шлюб запам'ятовується на все життя. Однак згодом багато пар приходять до висновку, що рішення піти в загс все ж було поспішним. Юрій Будагов (Перший чоловік Ксенії Бородіної)
Ксенія Бородіна була одружена двічі. Її перший чоловік - бізнесмен Юрій Будагов. Молоді люди познайомилися на зйомках Comedy Club і одружилися через три роки після початку роману.
Ще через рік на світ з'явилася їхня спільна дочка Маруся. Однак шлюб тривав лише пару років: першим на розлучення подав Юрій, звинувативши Ксенію в тому, що вона мало часу проводить з родиною і веде занадто активне світське життя. Леонід Ярошевський (Перший чоловік Валерії)
Валерія вперше вийшла заміж у 18 років. Її обранцем став музикант з Саратова Леонід Ярошевський. Майбутній чоловік артистки керував музичним ансамблем, в якому вона складалася, і пізніше разом з нею поїхав підкорювати Москву. Спочатку молода людина тримався відсторонено, але незабаром зізнався у своїх почуттях і зробив дівчині пропозицію.
Леонід намагався продюсувати співачку, але з цієї затії нічого не вийшло - на просування катастрофічно не вистачало коштів. Подружжя прожило в шлюбі два роки. За словами Валерії, вона не змогла ужитися зі слабким чоловіком. Петро Кислов (Перший чоловік Поліни Гагаріної)
Зі своїм першим чоловіком Петром Кисловим Поліна Гагаріна розлучилася в 2010 році після трьох років шлюбу. У відносинах з актором на світ з'явився син Андрій.
Про причини розриву подружжя воліли не говорити. Уже пізніше, в інтерв'ю журналу «Караван історій», Петро розповів, що шлюб розпався через небажання обох йти на поступки. Валентин Белькевич (Перший чоловік Анни Седокової)
У 22 роки Анна Седокова вийшла заміж за футболіста Валентина Белькевича, який був на десять років старший за неї. Закохані одружилися в 2004 році, а через кілька місяців після весілля народилася дочка Аліна.
На жаль, щасливе сімейне життя тривала недовго: незабаром в ЗМІ з'явилися чутки про проблеми в сім'ї. У 2006 році Анна підтвердила інформацію про розрив. Сергій Ленюк (Перший чоловік Лєри Кудрявцевої)
Першим чоловіком Лєри Кудрявцевої був барабанщик «Ласкового мая» Сергій Ленюк. Дівчина підкорила бойфренда наполегливістю і чарівністю. У 18 років теледіва народила сина, якого назвала Жаном - на честь Жана-Клода Ван Дамма.
Подружжя прожило в шлюбі два роки, після чого розійшлися. З чуток, основною причиною розриву стали численні зради музиканта. Олексій Семенов (Перший чоловік Олени темників)
Свого першого чоловіка Олексія Семенова Олена Темнікова зустріла на проекті «Фабрика зірок», причому на момент знайомства вони обидва були невільні. Роман пари отримав продовження і після виселення з «зіркового будинку».
Шлюб тривав шість років, протягом цього часу співачка не раз просила про розлучення: відносини швидко зійшли нанівець. Остаточно розлучитися їм вдалося, тільки коли Семенов знайшов нове кохання.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Як дві краплі: люди схожі на персонажів мультфільмів
15 годин розділяли сіамських близнюків з Бразилії
Як дві краплі: люди схожі на персонажів мультфільмів
15 годин розділяли сіамських близнюків з Бразилії
Як дві краплі: люди схожі на персонажів мультфільмів
Лучшее за неделю
Фото факты
Голая правда о материнстве: в соцсетях откровенные фото многодетной мамы назвали «отвратительными»
В Твиттере придумывают «добрые» версии песен «Короля и шута», и это забавно!
Муж присылает жене фотографии, от которых тают все женщины. И это не 18+
Старые клячи: куда попадают мексиканские проститутки, которые стали слишком стары для профессии
Трансгендеры прошлых столетий: мальчики носили юбки до школьной скамьи