Все новости

15 годин розділяли сіамських близнюків з Бразилії

15 годин розділяли сіамських близнюків з Бразилії
15 годин розділяли сіамських близнюків з Бразилії
Проведено чотири операції, остання і вирішальна з яких тривала 15 годин.
Ізабель і Ісадора Фрейтас (Ysabelle and Ysadora Freitas) народилися зрощеними в області голови. Вони стали першими в історії Бразилії сіамськими близнюками зі зрослими головами, повідомляє dailymail .
Лікарі спочатку просто не знали, що порадити їх матері. У кожної дівчинки був свій мозок, але їх голови з'єднувала густа мережа судин, яка робила можливу операцію дуже небезпечною.
Дебора Фрейтас доглядала за дівчатками 18 місяців, практично не отримуючи допомоги, і все ж сподівалася, що одного разу її дочки зможуть жити звичайним життям.
Для того, щоб розділити дівчаток, треба було зібрати бригаду медиків з усього світу.
Ізабель і Ісадоре довелося зробити чотири операції, остання і вирішальна з яких відбулася в листопаді 2018 року. Вона тривала 15 годин.
Їх батьки, Дебора і Дієго, кажуть, що тримати дівчаток на руках окремо - «справжнє диво».
Як розповідає Дебора, про те, що діти розвиваються неправильно, вона дізналася ще під час вагітності. «Коли я робила УЗД, лікар сказала мені:« Це близнюки, але у них щось не так. Все ще занадто дрібне, так що важко сказати, але, боюся, вони можуть бути зрощеними », - згадує вона.
На 41-му тижні вагітності Дебора народила дівчаток шляхом кесаревого розтину. Дівчатка важили по 35 кілограма і були абсолютно здорові за винятком того, що були зрощеними в області голови. «Ми провели в госпіталі три місяці, сподіваючись, що лікарі зможуть їх розділити, - говорить Дебора. - Я навчилася годувати їх. Я навчилася справлятися з ними поодинці.
Пізніше сім'ю направили до нейрохірурга, професора Хеліо Мачадо, який помістив їх в госпіталь медичного університету Рібейран-Прету в Сан-Пауло і зайнявся ретельним дослідженням голів сіамських близнюків.
Одним з учасників міжнародної медичної бригади став американський нейрохірург, доктор Джеймс Гудріч, який за свою кар'єру успішно розділив дев'ять пар сіамських близнюків-краніопагов.
Він розробив власну техніку проведення таких операцій, що передбачає поділ місця зрощення на чотири секції, кожна з яких поділяється в ході окремої операції. Ще до операції медики наростили на головах дівчат додаткову шкіру, яка повинна була закрити раніше з'єднані місця.
Першу з серії хірургічних операцій провів бразильський нейрохірург Рікардо Олівейра. В ході хірургічного втручання частина судин, що з'єднують голови дівчаток, була роз'єднана. Під час другої і третьої операцій хірурги успішно роз'єднали ту частину місця зрощення, де мізки дівчаток майже стикалися. На загальний подив, після кожного хірургічного втручання дівчинки харчувалися дуже швидко і без ускладнень.
Четверта операція повинна була складатися з двох частин - поділу голів дівчаток і створення додаткового шкірного покриву в місці поділу. В цілому, операція повинна була тривати 14 годин. «Лікарі сказали, щоб ми не турбувалися про час, і що все повинно бути добре», - розповіла Дебора. У підсумку, операція тривала на годину довше запланованого: 85 годин зайняло поділ сіамських близнюків, ще 65 годин - процедура по створенню нового шкірного покриву для голів обох дівчаток.
Зараз, п'ять місяців по тому , Дворічні близнюки відчувають себе добре. Вони активно розвиваються і старанно вчаться ходити під керівництвом педіатра, доктора Марістели Бергамо, і її команди.
«Звичайно, їм буде потрібно фізична і неврологічна реабілітація, - говорить доктор Бергамо. - Вона буде тривалою, швидше за все, до досягнення дівчатками п'яти років . До цього часу, я думаю, вони наздоженуть своїх однолітків і будуть жити зовсім нормальним життям ».
https://www.dailymail.co.uk/health/article-6834153/Brazilian-twins-born-conjoined-HEAD-brains-separated-15-hour-op.html "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "aria-label =" Джерело (відкриється в новій вкладці)
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Чи знаєте ви радянські кінокомедії?
Ким стали сини легендарних російських музикантів
Чи знаєте ви радянські кінокомедії?
Ким стали сини легендарних російських музикантів
Чи знаєте ви радянські кінокомедії?
Лучшее за неделю
Фото факты
Жить как Тесла: журналист неделю спал по два часа в сутки, чтобы успеть все
Голое тело — полезное дело: модели с пышными формами принимают участие в новом британском реалити-шоу
История любви самой крепкой пары Голливуда — Курта Рассела и Голди Хоун
«Прятки на 24 часа»: в России набирает обороты новая опасная игра
Фотопроект о знойных техасских женщинах и их любимом оружии