Все новости

Скільки годин потрібно спати?

Скільки годин потрібно спати?
Скільки годин потрібно спати?
Тривожно чути звістки про те, що світ вразила епідемія недосипання - нібито сучасна людина спить все менше і менше. Сон, достовірно відомо, найтриваліше заняття у нашому житті.
Кому-то не потрібен хребет, іншим - очі, хтось навіть обходиться згустком нервів замість повноцінного мозку, а сон , Судячи з усього, потрібен всім . Ось тільки вчені ніяк НЕ розберуться, яке ж його основне призначення.
Гіпотез існує кілька. Уві сні і люди, і тварини майже не рухаються, тому витрачають менше енергії - користь наявності. Імунні процеси в сплячому організмі протікають не так, як під час неспання.
Ще ймовірно, що уві сні мозок і решта нервова система очищаються від отруйних речовин, що накопичилися за день, а ДНК відновлюється після поломок.
Недолік сну абсолютно точно притупляє розум і уповільнює реакцію. Нарешті, сон потрібен для обробки інформації і «перепайки» мозку - сон робить нас тими, хто ми є. У всякому разі, без нього ми самі не свої.
Яка б функція не була головною (і як би не жили інші тварини), людині сон необхідний. У США кожен третій дорослий спить менше рекомендованих семи годин на добу, але більш ніж за півстоліття середня тривалість сну майже не змінилася. А в 18 країнах, що входять в ОЕСР, в 2009 році люди в середньому спали більше восьми годин , Що ближче до верхньої межі норми - дев'яту годину на добу.
Втім, якість важливо не менше, ніж кількість. На нього впливають найрізноманітніші речі: шум, температура в кімнаті, рівень вуглекислого газу в повітрі. MirFactov.com пропонує визначити ворогів і друзів хорошого сну:
https://www.playbuzz.com/mirfactovcom10/4-28-2019-12-47-54-pm "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "aria-label =" Джерело (відкриється в новій вкладці)
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Американка виявила дивну істоту у себе на ділянці
Як виглядають зірки 2000-х, під чиї хіти ми відпочиваємо досі
Американка виявила дивну істоту у себе на ділянці
Як виглядають зірки 2000-х, під чиї хіти ми відпочиваємо досі
Американка виявила дивну істоту у себе на ділянці
Лучшее за неделю
Фото факты
Зачем девушки надевают пластырь на нос, что такое макияж Teen и почему это считается модным?
Бес во все части тела: дедули, которые отрываются круче, чем вы
Умерла любимица миллионов — кошка Грампи
Красивая фигура ценой жизни: 46-летняя женщина умерла после занятий на велотренажере
Очарована, околдована: норвежская принцесса влюбилась в шамана