Все новости

Красуні радянського кіно, які відмовилися від кар'єри на екрані

Красуні радянського кіно, які відмовилися від кар'єри на екрані
Багато любителів радянського кіно пам'ятають яскравих актрис, які зіграли
Царицю Марфу Василівну, Варвару-красу, царівну Будур. Але імена артисток забуті, а про їхнє життя широкому загалу майже нічого не відомо. Наталя Сєдих
Наталя за професією балерина, і саме завдяки балету артистка потрапила в кіно. Режисер Олександр Роу, автор казок «Морозко» та «Вогонь, вода і мідні труби», побачив її виступ по телебаченню - 15-річна Наталія виконувала номер «Вмираючий лебідь» на льоду.
Крім двох казок Роу, Сєдих знялася ще в декількох картинах, але все ж отримала хореографічну освіту і танцювала в трупі Великого театру. У 1990 році, закінчивши танцювальну кар'єру, поступила на службу в московський театр «Біля Нікітських воріт». Галина Бєляєва
До 90-х балерина і актриса активно знімалася в кіно. Але після гучного дебюту в драмі «Мій ласкавий і ніжний звір» і головних ролей у фільмах «Ах, водевіль, водевіль » і «Анна Павлова» Бєляєва отримувала епізодичні ролі в невеликих проектах.
Зараз Бєляєва - зірка Московського академічного театру імені Маяковського. Тетяна Клюєва
Тетяна дебютувала в кіно ще в школі, а в 18 років зіграла головну роль у казці «Варвара-краса, довга коса». Пізніше закінчила ГІТІС, але, вийшовши заміж за моряка далекого плавання, вважала за краще виїхати зі столиці в Севастополь і присвятити себе сім'ї.
Після весілля і народження дитини Клюєва знялася в епізодах п'яти фільмів. Останній проект з її участю, український серіал «Острів любові», вийшов в 1995 році. Ніна МасловаБільшість глядачів пам'ятають актрису по ролі цариці в комедії «Іван Васильович змінює професію». Через важких відносин з мамою і вітчимом Ніна часто тікала з дому, алкоголь спробувала в 11 років.
Актриса кинула пити тільки в 50 років, коли лікарі зробили висновок, що при колишньому способі життя Маслова не проживе більше місяця. Актриса вже багато років живе одна, ходить до церкви і читає духовну літературу. Наталія Трубнікова
Трубнікова - професійна балерина, колишня солістка музичного театру імені Станіславського і Немировича-Данченка. На сцені Трубнікова танцювала провідні партії, але мріяла також зніматися в кіно.
Після безлічі невдалих спроб артистку затвердили на роль принцеси Мелісенти в мюзиклі «31 червня», а потім - знову невдачі. Трубникову не брали в кіно, побоюючись, що вона поїде за кордон, як багато її колег по балету: Рудольф Нурієв, Олександр Годунов. Юлія Борисова
Актриса, яка зіграла Настасію Пилипівну в екранізації «Ідіота» 1958 року народження, отримала всього три ролі в кіно! Втім, відомо, що Борисова, зірка театру імені Вахтангова, сама не прагнула на екран і любила грати на сцені.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Як виглядають зірки 2000-х, під чиї хіти ми відпочиваємо досі
Перевірте свої знання про самих незвичайних фактах
Як виглядають зірки 2000-х, під чиї хіти ми відпочиваємо досі
Перевірте свої знання про самих незвичайних фактах
Як виглядають зірки 2000-х, під чиї хіти ми відпочиваємо досі
Лучшее за неделю
Фото факты
Борн отдыхает: величайшие двойные агенты в истории человечества
Поцелуй Беллы Хадид с виртуальной девушкой вызвал бурю негодования
Боец с большим сердцем: Конор Макгрегор строит дома для бездомных ирландцев
В постели с президентом: 5 самых громких секс-скандалов, связанных с политиками
Лови момент: фотограф, который подмечает всё