Все новости

Як виглядають зірки 2000-х, під чиї хіти ми відпочиваємо досі

Як виглядають зірки 2000-х, під чиї хіти ми відпочиваємо досі
Минуло вже 20 років, а на численних пікніках, шашликах і гриль-вечірках люди ні-ні та й включають бессметртние хіти під які запалювали в дитинстві, через два десятиліття після піку слави. Сергій Суровенко і В'ячеслав Зинуров, «Відчайдушні шахраї»

Вокаліст групи Сергій Аморалов (Суровенко) пишається тим, що «Відчайдушні шахраї» першими в Росії стали читати реп під танцювальну музику. Експеримент вдався: за двома відв'язних хлопців божеволіли мільйони дівчат, підспівуючи хіту «Люби мене, люби» і не тільки. У Сергія і раніше можна дізнатися фатального хулігана з пустотлива усмішка, а ось В'ячеслав з ексцентричного хлопця перетворився на імпозантного чоловіка. Оля Лаки , «Вірус!»
Насправді група «Вірус» живе і процвітає - адже її вокалістка Оля Лаки як і раніше займається проектом, відсудивши його у продюсера, який намагався заробити на ньому створенням другого складу і обманом шанувальників. Нам же більше цікаві зовнішні метаморфози співачки: ось вже кого роки прикрасили ще більше! Оля постійно радує передплатників свіжими фотографіями і експериментує з кольором волосся і макіяжем. І ці експерименти їй дуже до лиця! Сергій Жуков , «Руки вгору!»
«Ця музика змусить вас піднімати руки вгору», - написали хлопці на касеті зі своїми піснями, яку передали на радіо «Максимум». Тоді вони ще називалися «Дядечко Рей і компанія», але хто ж знав, що діджеї, які поставили одну з пісень в своєму шоу, закріплять за групою інша назва? Тандем Сергій Жуков і Олексія Потєхіна проіснував до 2006 і розпався через обектівой конкуренції і особистих розбіжностей. Саша Звєрєва , «Демо»
Зараз Саша Звєрєва виховує трьох дітей і веде популярний Інстаграм, що рясніє фото з сонячного Лос-Анджелеса, де в основному і проводить час співачка. Також Саша веде семінари по просунутому материнства і випускає авторські аксесуари. Колишня музична слава залишилася в минулому: за рішенням суду Звєрєвої заборонено виконувати пісні групи «Демо». Втім, дівчина залишила цю історію в минулому, остаточно змінивши підлітковий імідж на жіночний, - і виглядає для 38 років дуже гідно! Оксана Ковалевська , «Барви»
Пісня «Старший брат» увійшла в історію як один з найбільш яскравих та пам'ятних російських поп-хітів за останні 20 років. Незважаючи на постійну зміну складу шанувальники досі пам'ятають першу солістку Оксану Ковалевську - дівчину з зухвалою короткою стрижкою і зворушливим голосом. Зараз співачку не впізнати: Оксана ходить з довгою копицею волосся, яскравим макіяжем і помітним автозагаром. Серед «придбань» ми також побачили пухкі губи і пишний бюст - спасибі косметолога і хірурга! Оксана Почепа , «Акула»
Кар'єру Оксани Почепи можна назвати незвичайною. Стати «Акулою» її запросив Сергій Жуков, а після успіху «Кислотного DJ» співачка вирішила балотуватися в депутати від партії КПРФ. Зміни торкнулися і іміджу: якщо на початку 2000-х Оксана любила експериментувати з яскравим макіяжем (і особливо з тінями), то сьогодні за краще природні образи з приглушеними «смокі».
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Як виглядають батьки зірок, яких вони приховують від усіх
Найбільша кішка на планеті
Як виглядають батьки зірок, яких вони приховують від усіх
Найбільша кішка на планеті
Як виглядають батьки зірок, яких вони приховують від усіх
Лучшее за неделю
Фото факты
Мемы про черешню: откуда они появились и почему это смешно
Самые необычные и странные профессии, о которых вы даже не знали
Веселая вдова: россиянка вышла замуж за мужчину без сознания, а через день он умер
Другая Америка в объективе Артура Поллока
Цена свободы: 1,1 млн долларов за 17 лет тюрьмы или к чему привело наличие двойника