Все новости

Скільки очей у морської зірки?

Скільки очей у морської зірки?
Морські зірки не мають видимих ​​частин тіла, які виглядають як очі. Де ж вони розташовані?
У морських зірок дійсно є очі, хоча вони дуже відрізняються від наших очей.
У них є очні плями, які не можуть розглянути багато деталей, але здатні розрізняти світло і темряву. Вони знаходяться на кінчику кожного променя (руки) морської зірки.
Це означає, що 5-променева морська зірка має 5 очних плям, а 40-променева - 40! Як побачити очні плями?
Очні плями морської зірки знаходяться під її шкірою, але ви можете їх розглянути. Якщо вам трапиться нагода потримати морську зірку, то вона буде піднімати кінці своїх рук вгору. Подивіться на кінчик променя, і ви побачите чорну або червону точку. Це очне пляма.
Тому мультфільми, що зображують морську зірку з особою і очима в центрі тіла, є недостовірними. Морська зірка насправді дивиться на вас своїми руками, а не з центральної частини тіла. Карикатуристам просто простіше зобразити їх таким чином. Структура очних плям морської зірки
Очні плями морських зірок дуже маленькі. У синьої морської зірки, їх діаметр становить близько полумілліметра. У морських зірок є паз на нижньому боці кожного променя, де знаходяться ніжки-трубки, які зірки використовують для переміщення.
Око складається з пари сотень світлозбиральних одиниць і розташований в кінці однієї з трубних ніжок на кожній руці.
Це складне око, подібний комасі, але у нього немає лінзи, щоб сфокусувати світло. Це зменшує його здатність бачити навколишній світ, крім світлих, темних і великих структур, таких як кораловий риф, в яких потребують морські зірки. Що бачать морські зірки?
Морські зірки не можуть розрізняти кольори, тому вони є дальтоніками і бачать тільки світлі і темні відтінки. Вони також не можуть бачити, що швидко рухаються, оскільки їх очі працюють повільно.
Якщо щось швидко пропливе біля них, вони просто нічого не помітять. Морські зірки не здатні бачити ніяких деталей, так як у них мало світлочутливих клітин.
Експерименти довели здатність морських зірок виявляти великі структури, і цей факт став несподіванкою для вчених, які довгий час вважали, що вони можуть розрізняти тільки світло і темряву.
Кожне око морської зірки має велике поле огляду. Якби все їх очі працювали одночасно, вони могли б бачити на 360 градусів навколо себе. Морські зірки здатні обмежувати своє поле зору, використовуючи свої ніжки на кожній руці , Як штори.
Ймовірно, морські зірки бачать досить, щоб дістатися до підводних каменів або коралових рифів, де є їжа.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Справжні прізвища та імена знаменитостей
40 років житель Індії Не будете стригти волосся і не мив волосся
Справжні прізвища та імена знаменитостей
40 років житель Індії Не будете стригти волосся і не мив волосся
Справжні прізвища та імена знаменитостей
Лучшее за неделю
Фото факты
Актеры, которые заработали миллионы на ролях в «Ходячих мертвецах»
Как хитрый программист заставил других поливать свой цветок
Золотые струны: 10 самых богатых гитаристов 2019 года
Как кадрили мужчин наши бабушки
Маменькин сынок: Дамиан Херли как две капли воды похож на свою мать в новой фотосессии