Все новости

Кір в Україні: небезпечне захворювання поширюється

Кір в Україні: небезпечне захворювання поширюється
Кір в Україні: небезпечне захворювання поширюється

В Міністерстві охорони здоров'я назвали області, де хворіють на кір найбільше
4 грудня Міністерство охорони здоров'я оприлюднило інформацію про кількість українців, які захворіли на кір. Треба зазначити - небезпечне захворювання швидко поширюється: минулого тижня диагноз "кір" було підтверджено по всій державі у 2 384 людей. З них 1 603 дитини, 741 - дорослі, повідомляє інформацію МОЗ Деловая Столица.
З початку 2018 року в усіх областях України захворіли 44 386 людей. "Найвищі показники у Львівській (загалом 9 533 людини: 2 697 дорослих і 6 836 дітей), Івано-Франківській (4 571 людина: 1 225 дорослих і 3 346 дітей), Закарпатській (4 147 людей: 846 дорослих та 3 301 дитина), Тернопільській (2 854 людини: 971 дорослий і 1 883 дитини), Одеській (2 643 людини: 1 322 дорослих і 1 321 дитина) областях та в Києві (2 625 людей: 1 591 дорослий і 1 034 дитини). З початку року від ускладнень кору померли 15 (4 дорослих і 11 дітей)", - повідомляє сайт МОЗ.
Запорізька область поки не є в числі лідерів з захворюванності, проте сподіватись, що епідемія не пошириться далі, не слід.
Кір - небезпечна вірусна інфекція, від якої немає ліків, - попереджають лікарі. Захворювання протікає зазвичай важко, а ускладнення цієї хвороби можуть призвести до смертельних наслідків.
Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору — вакцинація. Діти й дорослі, які не отримали профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику.
Ризик захворіти збільшується у колективах, де діти і дорослі перебувають в контакті у приміщеннях. Дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені за Календарем профілактичних щеплень - з ним громадян може ознайомити будь-який педіатр або ваш сімейний лікар, з яким підписано декларацію.
Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику - військові, учасники ООС, студенти, освітяни і медики.
Сподіватись, що кір відступить, можна лише, якщо в громадян сформується колективний імунітет.
Важливо знати: для формування колективного імунітету необхідно, щоби рівень вакцинації досягав 95–98%. Для щеплення від кору використовується комплексна вакцина КПК, що захищає також від паротиту (свинки) та краснухи, яка є особливо небезпечною в період вагітності. Здоров’я українців - усіх разом і кожного зокрема, - залежить від рівня охоплення щепленнями всіх мешканців держави. Всі вакцини надаються Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) і є перевіреними засобами.Лікарі закликають українців сумлінно поставитись до власного здоров'я!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Самый главный тренд новогоднего маникюра
Как наказывали женщин за прелюбодеяние в разные времена
Впервые записан и отправлен на Землю шум ветра на Марсе
Необычные продукты, которые стоят баснословных денег
20 лет от рассвета до заката женщина в Индии сидит по шею в озере
Лучшее за неделю
Фото факты
«Из чего же сделаны мальчики?»: истории трансгендеров, которые родились женщинами
Истории россиян, создавших семью после 50 лет
Клятва на Коране: милиция Узбекистана одним махом избавилась от коррупции
Лайки, коррупция и сексуальные домогательства: иллюстрации итальянского художника на злободневные темы
«Ты хочешь, чтобы кто-то заглянул в твою задницу?!»: недетское шоу для детей потрясло видавшую виды Америку