Все новости

Бердянці змагатимуться, чиє селфі в музеї краще

Бердянці змагатимуться, чиє селфі в музеї краще
Бердянці змагатимуться, чиє селфі в музеї краще

Бердянців 16 січня запрошують зробити селфі в художньому музеї, викласти у соцмережу на честь відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі – нереможця чекає приз
16 січня 2019 року відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі. В Україні цьогоріч акція пройде вже вп`яте. Бердянський художній музей також у тренді, і не вперше влаштовує для мешканців і гостей міста подібні сучасні пізнавальні розваги. Для участі у флешмобі потрібно прийти до Бердянського Художнього Музею Ім.І.І.Бродського, зробити селфі, - фотопортрет власноруч, - на фоні чи поруч з улюбленим експонатом. Пысля того його треба опублікувати у Facebook із хештегом #MuseumSelfie та тегом нашого музею #bhm #бхм. Селфі можна зробити на фоні будівлі. Також до флешмобу дозволяється долучатись з минулорічними фото.
Акція має два застереження: - категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам; - зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства. Започаткована європейським проектом Culture Themes у 2014 році, акція з кожним разом знаходить все більше й більше шанувальників, адже вона проста до неможливого (бо всі ми робимо фото щоразу, як відвідуємо музеї) і дозволяє учасникам розказати про свої улюблені музеї, а самим музеям - отримати безоплатну і найдієвішу рекламу. Автора найкращого селфі (визначиться за найбільшою кількістю лайків) чекає сюрприз. Для дітей, які візьмуть участь у флешмобі - особливий подарунок)))


Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
5 городов, которые пытаются отказаться от автомобилей
Актеры фильма «Гостья из будущего» спустя 35 лет
На Тайване нашли семью нестареющих женщин
Какие вещи точно стоит сделать невесте до свадьбы в присутствии жениха?
Учёные выяснили тайну каменных статуй на острове Пасхи
Лучшее за неделю
Фото факты
Подростки на пляжах Калифорнии в 1970-х
Случай неуставных половых отношений возмутил британских кавалеристов
Смертельные фото: за шесть лет 259 человек погибли, пытаясь сделать красивое селфи
Как выглядели первокурсницы раньше и сейчас
Пособницы Дьявола: почему индийские монахини молчат о насилии