Все новости

Договір про дружбу з РФ припинено

Договір про дружбу з РФ припинено
Договір про дружбу з РФ припинено

Президент вніс до парламенту законопроект про припинення дії домовленості про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною та РФ
Сьогодні, 3 грудня, президент України Петро Порошенко вніс до Верховнорї Ради законопроект № 0206, який припиняє дію домовленості про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною та Російською Федерацією, розповідає РБК Україна.
Цьому передувало введення до дії рішення Ради національної безпеки і оборони України про припинення дії цього договору, яке відбулось ще 17 вересня.
Треба зазначити: договір про дружбу і партнерство з Росією було підписано 31 травня 1997 року, термін його дії тривав 10 років. Тоді малось на увазі його автоматичне подовження, якщо партнери не будуть проти. Вступив до дії документ 1 квітня 1999 року, до його закінчення лишалось небагато - термін дії припиняється 31 березня наступного, 2019 року.
Для того, щоб документ не було подовжено автоматично, Україна мала інформувати щодо його припинення завчасно, до 30 вересня поточного року, тож про розірвання домовлень було повідомлено російську сторону завчасно - 21 вересня.
Голова Міністерства закордонних справ вважає цю подію дуже важливою, оскільки для того, щоб документ набрав юридичної дійсності, в ньому описані пункти всіх порушень домовленостей, вчинені РФ.
Вже 26 вересня цього року Петро Порошенко передав генеральному секретареві ООН офіційну ноту про рішення України не подовжувати дії домовлень про дружбу з Росією.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Самый главный тренд новогоднего маникюра
Как наказывали женщин за прелюбодеяние в разные времена
Впервые записан и отправлен на Землю шум ветра на Марсе
Необычные продукты, которые стоят баснословных денег
20 лет от рассвета до заката женщина в Индии сидит по шею в озере
Лучшее за неделю
Фото факты
Клятва на Коране: милиция Узбекистана одним махом избавилась от коррупции
Лайки, коррупция и сексуальные домогательства: иллюстрации итальянского художника на злободневные темы
«Ты хочешь, чтобы кто-то заглянул в твою задницу?!»: недетское шоу для детей потрясло видавшую виды Америку
Женатая 62 года пара прощается друг с другом, потому что их не могут поселить вместе
Голая правда: как девушки выставляют себя напоказ в соцсетях