Все новости

Як в Бердянську втілюють проект Євросоюзу з підтримки громадян

Як в Бердянську втілюють проект Євросоюзу з підтримки громадян
Як в Бердянську втілюють проект Євросоюзу з підтримки громадян

4 грудня надали звіт
Проект надання допомоги вимушеним переселенцям створювався в місті з 4 вересня 2015 року по Загальний бюджет проекту – 1 337 535 євро. Про здобутки, яких вдалось досягти протягом цього часу, у міськвиконкомі розповіла заступниця міського голови Юлія Дойнова. Створення комплексної системи надання допомоги вимущеним переселенцям з зони АТО та громаді Бердянська за фінансової підтримки Європейського Союзу відбувалось вдало, перший цільовий транш від ЄС було отримано у лютому 2017 року.
ВРреалізацію грантового контракту було розділено на 3 блоки: 1) Створено Інтегрований центр підтримки, у якому свої послуги надають 4 соціальні служби; 2) Проведено тренінгові та навчальні заходи; 3) Реконструйовано та оснащено будівлю для розміщення нового дитячого садка та Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
у 2017-2018 роках для розміщення Інтегрованого центру підтримки реконструйовано та повністю оснащено приміщення за адресою вул. Земська, 38, придбано автомобіль. У липні 2018 року відбулося відкриття Інтегрованого центру підтримки. З того часу свої послуги у ньому надають 4 соціальні служби: відділ сім’ї, молоді та спорту; Бердянський міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, а також КУ «Територіальний центр надання соціальних послуг». По другому блоку дій проведено 12 семінарів, у яких взяли участь 255 учасників. Заходи проведено для фахівців соціальних служб, психологів шкіл та дитячих садків, соціальних педагогів, внутрішньо переміщених осіб, а також з метою сприяння розвитку соціального підприємництва. По третьому блоку дій у ході реконструкції будівлі за адресою вул. Європейська, 68 а, де буде новий дитячий садок “Зіронька” та Центр реабілітації, було збудовано нові переходи між корпусами; утеплено фасад; реконструйовано дах; замінено всі мережі, вікна та двері; змонтовано нову систему опалення з індивідуальним тепловим пунктом та теплою підлогою в усіх групах; у всіх приміщеннях встановлено рекуператори повітря, які надають можливість вентилювати приміщення без втрат тепла взимку та прохолоди влітку; збудовано новий господарський блок, у якому встановлено тепловий насос; виконано необхідні роботи для забезпечення доступу маломобільних груп населення до будівлі, крім того, встановлено ліфт для доступу осіб з інвалідністю на ІІ поверх будівлі. закуплено усе необхідне для оснащення дитячого садка та Центру реабілітації: меблі; комп’ютери та оргтехніку; обладнання для харчоблока, медичних кабінетів, спортивної та музичної зали; обладнання для реабілітації; посуд, м’який інвентар, килими, жалюзі та штори; іграшки та навчальні засоби; обладнання для вуличних ігрових та спортивних майданчиків. Зараз триває підготовка документів для подання Державній архітектурно-будівельній інспекції з метою отримання сертифіката, який дозволить прийняти реконструйований об’єкт в експлуатацію Для відкриття дитячого садка до кінця грудня буде укомплектовано штат ДНЗ. На засіданні виконкому 11 грудня 2018 планується розглянути питання щодо порядку прийому дітей до нового дитячого садка. За узгодженням із батьками сформовано список дітей для зарахування у новий ДНЗ. Кошти на утримання дитячого садка та Центру реабілітації у бюджеті на 2019 рік заплановано. До речі, планується, що відвідувати дитячий садок зможуть біля 120 дітей, Центр реабілітації дітей-інвалідів – 130 вихованців щороку.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Как наказывали женщин за прелюбодеяние в разные времена
Впервые записан и отправлен на Землю шум ветра на Марсе
Необычные продукты, которые стоят баснословных денег
20 лет от рассвета до заката женщина в Индии сидит по шею в озере
Женщины, которых уже невозможно победить
Лучшее за неделю
Фото факты
Как укрепить отношения: пара вместе уже 16 лет, но никогда не жила под одной крышей
Чем отличается проститутка от содержанки? Откровенная история девушки, которая живет с пожилым арабом
Каучсерфинг: глобальный портрет гостеприимного человечества
Мексиканские власти попросили уличных художников разрисовать дома. Получилось очень круто
Блестяще: как лысая девушка перестала стесняться и превратилась в звезду